Придумать предложение на слова орал , отырар , омбы , орынбор , орынша , орынбек ,ораз ,орынкул , олар , оқиға , он, отыр ора , орындық ,от ,осы ,орынды,орақ, орыс , онысы ,оиыншы , оқиды , орташа , орынсыз , ой , оюлы ,ойыншы...

Придумать предложение на слова орал , отырар , омбы , орынбор , орынша , орынбек ,ораз ,орынкул , олар , оқиға , он, отыр ора , орындық ,от ,осы ,орынды,орақ, орыс , онысы ,оиыншы , оқиды , орташа , орынсыз , ой , оюлы ,ойыншық ,орман , оз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
когда я увидел поука я очень сильно орал