ПРИДУМАТЬ 3 ПРЕДЛОЖЕНИЕ PRESENT PROGRESSIVE ОТРИЦАТЕЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ

Гость
 1 I am not doing my home task now 2 He is not playing tennis at the moment 3 We are not swimming right now