Придумати та записати п'ять складних та п'ять простих речень

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5 простих речень: На горі стояло величезне місто Молодий спортсмен легко підняв штангу Потяг переїжджає міст. По радіо передають новини Мене викликали до директора. 5 складних речень: Стиха долітають звуки піаніно, а думки своє снують Подув вітер - і ліс радісно загомонів Мене то кидало в жар, то проймало холодом Чорні хмари стояли над містом, але дощу ще не було Я зробила це через те, що люблю.