Придумай и напиши расписание уроков для учащихся лесной школы. Например:Monday-PE,Art,Reading.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Monday- Maths, Biology, Sport, Forest Language Tuesday- Forest Language, Maths, Art, History, Foregn Language Wednesday- Maths, Biology,Forest Language, Literature, Music Thursday- Forest Language, Maths,Foregn Language, Sport Friday- Forest Language, Literature, History, Music