Придумайте диалог на офіційно-ділову тему 11 класс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добрий день Наталія Романівна . Добрий день Лілія Юріївна. Ви могли б мені допомогти знайти папку з документами. Звісно Лілія Юріївна допоможе вам імена. Там де написано про здоров'я дітей. Або бачу. Дякую Наталя Романівна. На здоров'я Лілія Юріївна. До побачення. До побачення
Гость
- Добридень - О Олеже, заходь. - Маріє Петрівно я б хотів поговорити з вами що до мого подальшого навчання . - Уважно тебе слухаю...:0))