Придумайте пожалуйста окончание к сказки Аля в стране не долаии после того как она вернулась домой на украйнском языке плизззззз!Срочно плиззззззз!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Аля коли повернулась додому,то вона пообіцяла собі,що більше не буде лінитися та дороблювати справи докінця.І коли пройшов 1 рік і у її бабусі знову було день Народження,то її онучка подарувала їй гарний,вишитий півнями рушник.
Гость
Аля у країні не долаіі після того як вона повернулась додому лягла спати ! хи хи хи