Придумайте сочинение по-англискси на тему моя любимая погода,надо 7 предложений и более даю 100 балов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My favorite weather is solnechnaya.V this time I love gulyat.Ustraivat pikniki.A more you can swim in the warm ozere.Ya like when riding on velosipede.Ved because when it is cold and not pogulyaesh.Obozhayu warm weather.