Як змінюються іменники :мати,ім,я Які закінчення мають іменники :син,брат друг у родовому відмінку множини Яке закінчення мають іменники ,вжиті у місцевому відмінку множини з прийменником по Яка скадність трапилася під час ви...

Як змінюються іменники :мати,ім,я Які закінчення мають іменники :син,брат друг у родовому відмінку множини Яке закінчення мають іменники ,вжиті у місцевому відмінку множини з прийменником по Яка скадність трапилася під час вивчення роду іменників що ти знаєш про число іменників
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мати,матір'ю ім'я, іменем сином,братом