Придумайте текст (5 предложений) с использованием Present Perfect и Present Perfect Continious.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
HelloTomorrow you re going  to wath DEDPOOL Have seen this film I have visited the visited 3 times Have  you read  ruslan and lyudmila i finished reading ruslan and lyudmila yesterday bye bye unitil tommorow  ЭТО ТИПА ПИСЬМО