Пригадай або відшукай інші твори ,де картини природи змальовано за допомогою прикметників

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зима Як не любити зими сніжно-синьої на Україні моїй, саду старого в пухнастому інеї, сивих, веселих завій? Як не любити весни многошумної, меду пахучих суцвіть, як не любити роботи розумної, праці, що дух веселить? Максим Рильський
Гость
Весна.Та це ж весна, бо тане сніг, —  дивись: струмок з гори побіг. Шумить вода, ламає все. Весна іде, тепло несе. Шумить, гуде веселий гай і гомонить: вставай, вставай! Розтане сніг, зима мине, земля кругом цвісти почне. Дітей малих веселий рій посуне з хат на луг мерщій. Радіє все, співає все, весна іде, тепло несе. П. Капельгородський. Завірюха.Звечоріло; ніч заходить, місяць з хмари не виходить; ані зіроньки не мріє, тільки сніг кругом біліє. Ось схопилась хуртовина, закурилася долина, і кипить мороз у полі, на просторі та на волі, Я. Щоголів.