Пригадай, яким буває осінній дощ. 7 речень будь-ласка напишіть кому не важко. Заранее сяпки

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Осінній дощик завжди мінливий. Іноді холодний, а на початку осені ще тепленький. Він дзвінко грає журні мелодії своїми крапельками і вітерець підсвистує йому в такт. Барвисте листячко з зачарованим поглядом слухає концерт і майже безшумно оплодує цим талановитим майстрам. Сонечко ж в цей час ховається на відпочинок за хмарки, а після дощику разом з веселкою вони дарують людям гарний настрій.
Гость
одного похмурого ранку пролунав  грiм.небо  спохмурнiло почорнiло.почав накрапати дощ.великi краплини дощу  тихо подали на листядерев.вiд того навколо розливаэться  тихий щуркiт наче тисячi маленьких гномiв  б*ють у крихiтнi барабани.