Пригоди на литних каникулах

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я дуже люблю канікули особливо влітку. Влітку  ми з батьками пішли у похід у ліс там така гарна природа,я там бачив :Дикого бика,білку,тхора,лисицю, вовка навіть ведмідя.Мені дуже сподобалися літні канікули.
Гость
я дуже полюбляю літо,тому що існують зимові каникули.я з батьками ідемо на дачу та комаємо картоплю.мені це не дуже подобається ,але головне не це ,а розмови з батьками. що трапилось або яка вкусна картопля.А це ми потім жаримо мясо