Приклади подразливості рослин

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рослини, хоч і ведуть прикріплений спосіб життя, але можуть здійснювати рухи окремих своїх органів або їх переміщення у просторі. Ці рухи є реакцією організму на дію зовнішніх подразників.Основними формами руху є тропізми, настії, нутаціїі і таксиси.Ріст стебла рослин у висоту та ширину, кореня у глибину, повертання квіток за сонцем, відкриття і закриття продихів, обвивання витким стеблом навколо опори…
Гость
У рослин подразниками можуть бути різні агенти, але особливо вони чутливі до таких життєво важливих факторів, як світло, температура, сила тяжіння, вологість, аерація, концентрація і склад солей, кислотність і лужність ґрунтового розчину. Реакції рослини на подразники визначають розташування його органів у повітряному і грунтовому просторі, тобто відповідь на подразнення у рослин-це так звані ростові рухи. Хай щастить!