Приклади прислівників утворених суфіксальним способом,утворити з ними речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прислівник утворений від числівника суфіксальним способом за допомогою суфікса -чі - тричі. Прислівник, утворений від прислівника суфіксальним способом  - біло – білесенько. Прислівник утворений від прикметника за допомогою суфіксів –о, -е: тихий – тихо, важчий – важче. Тихо рипнули двері з кімнати. Дівчинку тричі оперували.