Прилинув вітер, і в тісній хатині Він про весняну волю заспівав, А з ним прилинули пісні пташині, І любий гай свій відгук з ним прислав. Синтаксичний розбір
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вітер це підмет; прилинув це присудок; підмет він; присудок заспівав; підмет пісні; присудок придинули; підмет гай; присудок прислав; в тісній хаті це обставина;