Принимали ли вы участие в каких нибудь соревнованиях. помогите составить несколько предложений по каждому пункту плана 4 предложения.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Today I went to escape the competition I really enjoyed it there were a lot of parties, I ran 800 meters and took the 3rd place These competitions were held at our stadium to me they really liked