Природные зоны. Широтная зональность и высотная поясность. Вопрос для мини-экзамена в 7 классе по географии.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
екваторіальний субекваторіальний тропічний субтропічний помірний субарктичний арктичний. Широ́тна зона́льність — закономірна зміна фізико-географічних процесів, компонентів і природних комплексівгеосистем від екватора до полюсів.Висотна поясність - закономірна зміна географічних ландшафтів у горах залежно від висоти над рівнем моря. Виявляється головним чином у змінах клімату, грунтів, рослинності та ін. Висотна поясністьзалежить насамперед від положення гір у системі широтних зон, висоти над рівнем моря, експозиції схилів.