Прислівник є означенням в реченні 1.а)не треба думати мізерно б) дорога ліворуч вела в царство лісу в) світ по-новому відривати, поете, обов*язок твій г) опівночі айстри в саду розцвіли 2.Прислівник виконує роль присудка в реч...

Прислівник є означенням в реченні 1.а)не треба думати мізерно б) дорога ліворуч вела в царство лісу в) світ по-новому відривати, поете, обов*язок твій г) опівночі айстри в саду розцвіли 2.Прислівник виконує роль присудка в реченні а)Тут сон навшпиньки ходить і зорі кличе з висоти б) Наввимашки до села пливти далеко в) Зітхнула Настя важко, обтерала сльози дрібні Г) Тихо, пустельно, мов на краю світа
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в) 2.б) я тоже писала єти вопроси и у меня 12 балов