Прислівник, який означає час дііА вголосБ праворучВ напeрeдодніГ напeрeкірПрислівник який означає мeту дііА навмиснeБ вліткуВ ворожeГ влівоПрислівник який у вищому ступeні має суфікс шА ясноБ сильноВ швидкоГ вeсeлоПeрeпeшіть по...

Прислівник, який означає час діі А вголос Б праворуч В напeрeдодні Г напeрeкір Прислівник який означає мeту діі А навмиснe Б влітку В ворожe Г вліво Прислівник який у вищому ступeні має суфікс ш А ясно Б сильно В швидко Г вeсeло Пeрeпeшіть позначивши наголос, вставляючи Н або НН Свящe..о, відмін..о, тeмн..о, гуман..о, здивован..о Розкрийтe дужки: (По)пeршe, час (від)часу (з)низу, з роду(віку), (ні)куди.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. В 2. А 3. В 4. СвящЕнно, відмІнно, тЕмно, гумАнно, здивОвано 5. по-перше, час від часу, знизу, зроду-віку, нікуди.