Прислiвья про математику на украинський мовi
Ответ(ы) на вопрос:
-Аксіома - це істина, на яку не вистачило доказів. -Нескінченна різноманітність геометричних фігур характеризує Творця з найкращої сторони -Математику вже для того треба вчити що вона розум у порядок приводить -З будинку реальності легко забрести в ліс математики, але лише деякі здатні повернутися назад. -Не можна бути справжнім математиком, не будучи трохи поетом.
- Без буков та граматики не вчать математики. - Математику знати - гроші рахувати. - Алгебра — це лише писана геометрія, а геометрія — зображена алгебра. - І найменша цифра любить, щоб її в математиці рахували. - Для роботи і навчання потрібна матиматика і аналізування. - З математикою і розум далі йде. - Цифри лічиш, а зорі не бачиш.