Прислів`я з мяким знаком!!! Будь-ласка!!!8 прислів`їв

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зустрічний вітер навіть вороні заважає. *** Кров — не водиця, проливати не годиться. *** Не такий страшний чорт, як його малюють. *** Гладь коня вівсом, а не батогом. *** Дарованому коневі в зуби не дивляться. *** Кінь на чотирьох ногах і то спотикається. *** І на гладкій дорозі люди ноги ламають. *** Хто любить музику, той не може не любити життя. *** Одне «зараз» краще трьох «потім». *** Від жару і камінь трісне. *** По заячому сліду іноді находять ведмедя. *** Близько лікоть, та не вкусиш. *** *** Без перевесла і віник розсиплеться. *** Було б корито, а свині знайдуться. *** Голодній курці просо сниться. *** Любиш кататись — люби і саночки возити. *** На хорошу квітку і бджола летить. *** Не за те вовка б'ють, що він сірий,а за те, що вівцю з'їв. *** Одна ластівка весни не робить. *** Не тепер по гриби ходить—восени, як будуть родить.
Гость
Птицю пізнають по пір'ю а людину по мові. Хто мови своєї цурається, той сам себе стидається. Бережи честь змолоду. Можна все купити, але тільки здоров'я не купиш. Труд чоловіка кормить. Добрі зуби й камінь їстимуть. Слово-не горобець, вилетить не спіймаєш. Не дивись на чоловіка, а на його діло.