Приведите пример предложений в Passive Voice на структуры: 1) Have/has+been+being+V(3) 2) Had+been+being+V(3) 3) Will+be+being+V(3) Помогите пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) He has been being laughed at by his classmates. 2) He had been being neglected by his parents for a long time before coming of age. 3) He will be being beaten and despised by them.