Привет)) есть тут казахи?)) напишите пожалуйста сочинение на тему "моё хобби".(на казахском) просьба без переводчика,ибо выходит не точно.. желательно с русским переводом)) спасибо меньше 3

Привет)) есть тут казахи?)) напишите пожалуйста сочинение на тему "моё хобби".(на казахском) просьба без переводчика,ибо выходит не точно.. желательно с русским переводом)) спасибо <3
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бос уақытта (немен айналысатының жайлы жазасың) айналысамын.Жалпы, адам өзі қалайтын нəрсемен шұғылданса ол адамның бойын сергітеді.Бірақ бұл пайда жағынан да əсер тигізу тиісі.Мысалы,(здесь пиши своё хобби) пайдасы зор.Соның бірі....... и пиши с какой стороны это полезно Всё.Надеюсь помогла :)