Привет, мне нужен стих на украинском языке с прикметниками, стих как можно побольше

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Україна         - Іванна Савицька Україна, любі діти, Наш чудовий край. Там ліси і полонини, І луги, і гай. І річок прудких багато, І рибок в них тьма, Все те, все, кохані діти, - Вітчизна свята. Україна - це біленьки У садках хатки, Ниви збіжжям засіяні, Запашні квітки Щасливу дорогу.