Привет. помогите пожалуйста придумать задачу по правознавству на тему криминал. желательно на украинском языке

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кримимінал может скоїти злочин проти людини це посягати га власність (крадіжка,пограбування)На життя та здоровья(Убивство тяжкі тілесні ушкодження) за все ці злочини вони будять притягнути до крмінальної відповідальности як за тяжки злочини.