Привет всем! Помогите пожалуйста! Вопрос по биологии "Рентгенологічне дослідження травного каналу здійснюється за допомогою методу штучних контрастів.Для цього піддослідних пропонується контрастний наповнювач-суспензія барій с...

Привет всем! Помогите пожалуйста! Вопрос по биологии "Рентгенологічне дослідження травного каналу здійснюється за допомогою методу штучних контрастів.Для цього піддослідних пропонується контрастний наповнювач-суспензія барій сульфату.Вкажіть формулу Заранее спасибо
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сульфат бария BaSO₄  )))))))))