Привет,помогите с д/з Кароче все что нужно это: Сделать отрицательными следующие предложения 1.I love him 2 You learn bad 3 He works well 4 We get up at 8 o"clock прошу сделайте это за 5 мин. Тут немного...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 i don't love him 2 you don't learn bad 3 he doesn't work well 4 we don't get up at 8 o'clock
Гость
I don't love him. You don't learn bad. He doesn't work well. We don't get up at 8 o'clock.