Привіт друзі Провідміняти. Стеля, гора, груша 1 відміна. Серпанок, порфель, село, поле, повість тінь друга відміна, гусеня, ім`я 4 відміна. Будь ласка)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Н Стеля       Гора         Груша      Р стелі         гори          груші Д стелі         горі           груші З стелю       гору          грушу О стелею    горою       грушею М на стелі   на горі     на груші Н  серпанок    портфель     село   поле    повість   тінь Р Серпанка    портфеля     села    поля   повісті     тіні Д  серпанку    портфелю    селу    полю   повісті     тіні З  серпанок    портфель     село    поле    повість    тінь О серпанком  портфелем  селом  полем  повістю    тінню М у серпанці у портфелі    у селі   на полі   у повісті  у тіні Н Гусеня          ім'я Р гусеняти       імені Д гусеняті        імені З гусеня           ім'я О гусеням        іменем М на гусеняті   у імені