Прийменник помилково вжито в реченніА.Гол забили через помилку центрального захисника.Б.Забудову здійснено згідно з ухвалою міської ради.В.Завдяки бурі зруйновано багато автомобільних доріг.Г.Літня екзаменаційна сесія триває аж...

Прийменник помилково вжито в реченні А.Гол забили через помилку центрального захисника .Б.Забудову здійснено згідно з ухвалою міської ради .В.Завдяки бурі зруйновано багато автомобільних доріг .Г.Літня екзаменаційна сесія триває аж до липня.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В. Через бурю зруйновано багато автомобільних доріг.