Прийшов новий рік. До свята готувалися не тілки люди , а й лісові звірі. Навіть іжачок... доповнити казку
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Навіть їжачок приніс до своєї нірки ялинку.Він вбрав її різнокольоровими іграшками,гірляндами,повісив на гілки горіхи,гриби,яблука,солодощі.Також приготовив багато смачних страв і запросив в гості своїх лісових друзів.