Призвище Олени Пчілки було Драгоманова. це призвище походить від назви козака що обіймав у війську запорізькому посадудрагомана. Які обовязки виконувала ця людина на Січі війскового обозного війскового судді військового перекла...

Призвище Олени Пчілки було Драгоманова. це призвище походить від назви козака що обіймав у війську запорізькому посадудрагомана. Які обовязки виконувала ця людина на Січі війскового обозного війскового судді військового перекладача війскового хорунжого бунчужного
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ: "В" военный переводчик