Про яку екскурсію чи похід ти мрієш?Що хочеш там побачити?(на послезавтра,но надо срочно,на сегодня)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я люблю походи та екскурсії.Але більше хочу на екскурсію до Чехії.Там я хочу побачити архітектуру,великі мости.А більше всього мрію побачити фонтан.Цей фонтан як веселка-різнокольоровий!У Чехії багато великих,довгих ліхтарів.Вони освічують довгі і широкі вулиці.Ось така краса у Чехії.Я дуже хочу поїхати туди!!!