. Проаналізуйте правову ситуацію: У день виборів о 20.03 на виборчу дільницю прийшов виборець Петренко. Чи може він проголосувати?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на мою думку так, якщо в нього з собою будуть всі потрібні документи
Гость
Ні, він не зможе проголосувати тому, що за законом виборчі дільниці закривають свої "двері" о 20.00. Наприклад в 2014 р. коли країни обирала Президента, більшість людей не встигли проголосувати до 20.00 так як була велика черга, було прийнято рішення, що вони зможуть це зробити після вказаного часу, тобто зачинялися двері, і люди "до-голосовували"(ось якщо б такий випадок був то б даний громадянин мав би право проголосувати).