Проаналізуйте ст.1179 Цивільного кодексу України: Неповнолітня особа у віці від 14 до 18 років відповідає за завдану нею шкоду самостійно на загальних підставах. Що робити, якщо у неповнолітньої особи немає майна? Що означає су...

Проаналізуйте ст.1179 Цивільного кодексу України: Неповнолітня особа у віці від 14 до 18 років відповідає за завдану нею шкоду самостійно на загальних підставах. Що робити, якщо у неповнолітньої особи немає майна? Що означає субсидіарна відповідальність? Як можна захистити свої цивільні права?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hahahhahahahahahhahahhahahahahahahhahahaha