Проаналізуйте твердження щодо організму, зображеного на малюнку, і вкажіть правильні: I – розмножується спорами; II – живиться автотрофно; III – тіло складається з гіфів; IV – клітинні стінки містять муреїн. A І і ІІ B ІІ і IV ...

Проаналізуйте твердження щодо організму, зображеного на малюнку, і вкажіть правильні: I – розмножується спорами; II – живиться автотрофно; III – тіло складається з гіфів; IV – клітинні стінки містять муреїн. A І і ІІ B ІІ і IV C І і ІІІ D ІІІ і IV
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это гриб: - размножается спорами - автотрофно не питается, потому что у них нет хлорофилла - тело состоит из гифов - в составе клеточной стенки нет муреина(муреин у бактерий). У грибов в клеточной стенке хитин. Ответ: С