Проаналізуйте твердження щодо тварини, зображеної на малюнку, і вкажіть правильні: I – належить до класу Хрящові риби; II – дихання забезпечують зябра; III – виділення забезпечують нирки; IV – вигодовує дитинчат молоком. A І і...

Проаналізуйте твердження щодо тварини, зображеної на малюнку, і вкажіть правильні: I – належить до класу Хрящові риби; II – дихання забезпечують зябра; III – виділення забезпечують нирки; IV – вигодовує дитинчат молоком. A І і ІІ B ІІ і IV C І, ІІ і IV D ІІІ і IV
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Это косатка. - Относится к млекопитающим, а не к рыбам. - дышит легкими, а не жабрами - почки часть выделительной системы, да - и кормят свои детей молоком, так как они млекопитающий. Ответ: D