Прочитай и отгадай,подчеркни слова -диесловаБачити-не бачити,чути-не чує,мовчки говорить,добре мудрує,кривду соромить,правди навчає,часом жартує,смішки справляє.

Прочитай и отгадай,подчеркни слова -диеслова Бачити-не бачити,чути-не чує,мовчки говорить,добре мудрує,кривду соромить,правди навчає,часом жартує,смішки справляє.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відгадка - книжка. Дієслова - бачити, не бачити, чути - не чує, говорить, мудрує, соромить, навчає, жартує, справляє.
Гость
це книжка,пiддкреслювати слова:бачити не бачити,чути не чуэ, говорить,мудруэ,соромить,навчаэ, жартуэ,справляэ