Прочитай і спиши вірш.Подумай,у яких значеннях вжито слово коса.                                            Що за коса?    Косу дівчина плете,    на косі трава росте,    пляж найкращий на косі.    Поки ще трава в росі    із кос...

Прочитай і спиши вірш.Подумай,у яких значеннях вжито слово коса.                                             Що за коса?     Косу дівчина плете,     на косі трава росте,     пляж найкращий на косі.     Поки ще трава в росі     із косою йде на косу     хлопець той,що трави косить.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
коса дівчини- її волосся; коса-берег; коса-знаряддя праці;