Прочитай и выбери правильный ответ на вопрос.Обведи соответствующую букву 1)Who comes to see Tiny? a)On Fridays b)To play chess c)His friends 2)How many birthday presents has Evan got? a)Toys,a player and a ball b)I think ten o...

Прочитай и выбери правильный ответ на вопрос.Обведи соответствующую букву 1)Who comes to see Tiny? a)On Fridays b)To play chess c)His friends 2)How many birthday presents has Evan got? a)Toys,a player and a ball b)I think ten or fifteen c)On the 15th of March
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)c his friend 2)b I think ten or fifteen