Прочитай і запиши речення, утворюючи від іменникв, що в душах, прикметники.Познач закінчення прикметники. Поясни правопис. Низько вклонітся колосу (жито).На (море) березі діти збирали (колір) камі на ці.У (село) клубі йшов конц...

Прочитай і запиши речення, утворюючи від іменникв, що в душах, прикметники.Познач закінчення прикметники. Поясни правопис. Низько вклонітся колосу (жито).На (море) березі діти збирали (колір) камі на ці.У (село) клубі йшов концерт.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Низько вклоніться житньому колоску. На морському березі діти збирали кольорові камінці, У сільському клубі йшов концерт