Прочитай ответы Маргарет о своей семьи и напиши вопросы помогите плизз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.  Where are you? 2. Where do you cook dinner? 3. When do the children finish their school? 4. When is Harry at home? 5. When do you watch television? 6. Do your children often watch videos?
Гость
Where are you? In which room you are? What time you children finish school? What time Harry comes home? What do you do after dinner? Do your children often watch videos?