Прочитай письмо Джека помоги ему сделать письмо короче переделай подчеркнутые предложения по образцу

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I'm kind I don't live I haven't got l've got They're Doesn't Can't It'll It won't I'll
Гость
I'm a dog I'm kind I'm not living in london I haven't got many friends I've got two friends They're a donkey and a cat The donkey doesn't like winter He can't play snowballs It'll be sunny It'll be not rainy I'll will be happy to see you