Прочитай прислівя, до склад яких входять займенники. 1.Їй кажи - овес, а в каже гречка. 2.Ви - нам, а ми вам. 3.З ним каші не звариш. 4.У нього сім пятниць на тиждень. Спиши підкресли особові займенники. Як зробити цю праву пра...

Прочитай прислівя, до склад яких входять займенники. 1.Їй кажи - овес, а в каже гречка. 2.Ви - нам, а ми вам. 3.З ним каші не звариш. 4.У нього сім пятниць на тиждень. Спиши підкресли особові займенники. Як зробити цю праву правильно допоможіть будь-ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 їй,вона 2ви нам ми вам 3ним 4нього