Прочитай присливя спиши розкриваючы душкы и заминюючи неозначину форму диєсловами 2-ї особи однини майбутнього часу       1) Не (навчитися) плавать поки у вуха води не (набрати)  2) Не (втаїти) шила у мішку бо все одно вилізе 3...

Прочитай присливя спиши розкриваючы душкы и заминюючи неозначину форму диєсловами 2-ї особи однини майбутнього часу       1) Не (навчитися) плавать поки у вуха води не (набрати)  2) Не (втаїти) шила у мішку бо все одно вилізе 3) Як (гукнути) так і відгукнеться 4)Розуму за гроші не (купити)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Не навчишся плавать, поки у вуха води не набереш. 2) Не втаїш шила у мішку, бо все одно вилізе. 3) Як гукнеш, так і відгукнеться. 4) Розуму за гроші не купиш.
Гость
а если написать все то же самое только на русском?