Прочитай прислів'я У якому значенні в них ужито числівник один(одна)........................................ 1,За одного вченого десять невчених дають. 2.Влітку один тиждень рік годує. 3.Одна квітка не зробить вінка. 4.Жінка за...

Прочитай прислів'я У якому значенні в них ужито числівник один(одна)........................................ 1,За одного вченого десять невчених дають. 2.Влітку один тиждень рік годує. 3.Одна квітка не зробить вінка. 4.Жінка за три кутки хату тримає,а чоловік-за один. 5 Одна голова добре,а дві-краще.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1  десять 2 два  3 чотири в п р о п  а а в в в в в в