Прочитай текст. Спиши його, дописуючи закінчення. Познач іх. Визнач відмінок прикметників в букеті весняних квітів анемона. Такою ніжн.., тенден.., безахисн.., боязк.. здавалась ця квітка, що я весь час боявся, чи ж донесу ії д...

Прочитай текст. Спиши його, дописуючи закінчення. Познач іх. Визнач відмінок прикметників в букеті весняних квітів анемона. Такою ніжн.., тенден.., безахисн.., боязк.. здавалась ця квітка, що я весь час боявся, чи ж донесу ії до дому. А таки доніс.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Такою ніжною(н.в), тендітною ( н.в), безахисною(н.в), боязкою(н.в) здавалася ця квітка, що. я весь час боявся, чи ж донесу ії до дому. А таки доніс.