Прочитай текст та виконай завдання 5-7(1) ім обом жаль стало молодого деревця.(2) Яким підійшов ближче, замахнувся сокирою і вдарив по стовбурі. (3) Ялинка затремтіла від низу до вершечка ,наче злякалась несподіваного лиха і кі...

Прочитай текст та виконай завдання 5-7 (1) ім обом жаль стало молодого деревця.(2) Яким підійшов ближче, замахнувся сокирою і вдарив по стовбурі. (3) Ялинка затремтіла від низу до вершечка ,наче злякалась несподіваного лиха і кілька зелених глиць упало на землю.(4) Яким рубав,а ялинка тремтіла ,як у пропасниці. 5. познач речення граматична основа якого складаэться з одного члена  а)1 б) 2 в)3 г)4 6.познач речення ,я якому допущена пунктуаційна помилка. а)1 б) 2 в)3 г)4 7. .познач речення з порівняльним зворотом,який э обставиною способу діі а)1 б) 2 в)3 г)4
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Відповіді: 5.а) 6.в) 7.в)