Прочитай текст. Закінчи його власною думкою на тему " Оце й погано"    Сердито гавкав собака. Прямо перед ним сиділо маленьке скуйовджене кошеня. Воно жалібно нявчало. Недалеко стояли два хлопчики і чекали, що буде.  У вікно ви...

Прочитай текст. Закінчи його власною думкою на тему " Оце й погано"    Сердито гавкав собака. Прямо перед ним сиділо маленьке скуйовджене кошеня. Воно жалібно нявчало. Недалеко стояли два хлопчики і чекали, що буде.  У вікно виглянула жінка і сердито крикнула хлопчикам:  - Як вам не соромно! - А чого соромно? Ми нічого не робили. - Оце й погано! - відповіла жінка.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На мою думку,хлопцям потрібно було не стояти осторонь,а допомогти кошеняті.Тоді б вони зробили справжній вчинок.А так,стоячи осторонь хлопці просто чекали що буде.Це не правильно!