. Прочитай текст. Заміни виділені слова антонімами. Добери заголовок і запиши утворений текст.Сонце сходить, вітаючись із землею. Теплішає легенький вітерець. Починаютьспівати пташки. Ось ідіти прокинулися. Усе скрізь заговорил...

. Прочитай текст. Заміни виділені слова антонімами. Добери заголовок і запиши утворений текст. Сонце сходить, вітаючись із землею. Теплішає легенький вітерець. Починають співати пташки. Ось ідіти прокинулися. Усе скрізь заговорило. Стало весело.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сонце заходить,прощаючись із небом.Холоднішає легенький вітерець.Закінчують співати пташки.Ось і діти позасинали.Усе скрізь замовкло.Стало тихо.