Прочитай текст . Знайдіть у ньому недоліки . Подумайте, як цей текст можна вдосконалити. Як тільки повіяли вітри з теплих країв, повітря стало відразу теплішати. Тепле повітя швидко розтопило сніги. Сніг швидко став танути. З...

Прочитай текст . Знайдіть у ньому недоліки . Подумайте, як цей текст можна вдосконалити. Як тільки повіяли вітри з теплих країв, повітря стало відразу теплішати. Тепле повітя швидко розтопило сніги. Сніг швидко став танути. З теплих країв прилетіли перші вісники весни - граки. Граки швидко стали ремонтувати свої гнізда. На галявинах з'явилися перші весняні квіти - проліски .Діти назбирали пролісків і подарували своїй першій учительці . Учителька тепло подякувала дітям.Від теплих слів учительки дітям стало тепло на душі.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Недоліки є. Нeмає займeнників, було би кращe якби вони були. Сніг швидко став танути, цe логично, цe рeчeння зайвe^^